Strona główna > Koszulki > Trendy T-shirt – jaki wybrać?

Jakie kroje koszulek w bieżącym sezonie mogą okazać się hitem? Jak ma wyglądać modny T-shirt? Podpowiemy między innymi jakie kolory będą doskonałe na lato. Może się wydawać, że koszulka to taki element, który już nas nie zaskoczy. Jednak nie ma nic bardziej mylnego. Aktualna moda stawia na pozorną niestaranność stylu. Popularność zyskują na tą chwilę ubrania, które wyglądać będą na niewykończone. Dlatego właśnie pojawiają się surowe szwy czy inne proste formy, którym na początek czegoś brakuje.

Jaki krój koszulek będzie najmodniejszy latem?

Obszerne koszulki niczym z męskiej szafy mogą stać się prawdziwym hitem tego sezonu. Nawet takie o rozmiar za duże mogą być ciekawą podpowiedzią. Nie podkreślamy przez t-shirt talii. Niepozorne i proste ubrania są naszą bazą. Warto pamiętać, że top powinien być wpuszczony z przodu albo też do noszenia z legginsami. Kolejny modny fason to również trapez. Można ich szukać w asymetrycznej formie, z krótszym przodem oraz dłuższym tyłem. Na fanki mody czekać będą krótkie t-shirty, które będą odsłaniać nieco ciała. Szafa może być uzupełniona również przez bluzki z kieszonkami, to prosty ale ciekawy dodatek, który dobrze się sprawdzi.

W bieżącym sezonie jak wiadomo moda będzie znów się zmieniać i dlatego pojawi się koszulka z wywiniętymi rękawami, która będzie nieco w stylu buntowników z lat 50 tych. Kolejny trend to rękawy, które maja kształt nieco pudełkowy. W te wakacje dekolt powinien być w kształcie łódki. To zawsze ciekawa opcja, która t-shirt​będzie się dobrze prezentować. Nie zapominajmy również o tym, że nadal owalny przód również jest taką opcją, która się sprawdzi.

Jakie kolory T-shirtów warto nosić w wakacje?

Gładkie koszulki w formie linii basic to nadal tak opcja, która będzie się najlepiej sprawdzać. dlatego biały, szary czy czarny to rozwiązanie doskonałe. Popularność będzie polegać na ich uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki nim stylizacja będzie ciekawa i zawsze dobrze się zaprezentuje. Jednocześnie ponadczasowy charakter mają zawsze koszulki marynarskie. Garderobę będzie można uzupełnić zawsze o białą klasykę w paski czerwone albo granatowe.

Modne wzory na gorące dni

W ostatnich latach stawia się na tak zwane ubrania z organicznej bawełny. Im bardziej naturalna bardziej naturalna będzie faktura takiego ubrania tym modniej. Warto stawiać na bluzki, które łączą dwa materiały a więc pojawia się tam przykładowo zestawienie bawełny ze skórą. Można także stawiać na metaliczne koszulki uszyte z połyskujących tkanin. Oczywiście dla miłośników t-shirtów w napisy także pojawi się coś ciekawego, ponieważ to propozycje, które z mody nie wychodzą.