Strona główna > Strój sportowy dla kobiet > 8 Best Fitness Trackers 2021 - Recenzje Fitness Tracker - Śledzenie aktywności, kalorii

Zapewnienie sobie odpowiedniej ilości ruchu i ćwiczeń w codziennym życiu jest niezwykle ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli prowadzisz zbyt siedzący tryb życia, stajesz się bardziej narażony na niebezpieczne i potencjalnie zagrażające życiu schorzenia, w tym między innymi otyłość, choroby serca, cukrzycę i wiele innych. Prowadzenie nadmiernie nieaktywnego trybu życia może również powodować problemy emocjonalne. Zaburzenia psychiczne, takie jak depresja i lęk, są często związane z niebezpiecznym brakiem ruchu i ćwiczeń.

Niestety, bardzo trudno jest stwierdzić, czy w swoim codziennym harmonogramie uwzględniasz wystarczającą ilość ćwiczeń. Niezależnie od tego, czy chodzisz na siłownię kilka razy w tygodniu, czy też spacerujesz codziennie po kolacji, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy ćwiczenia, które wykonujesz, są wystarczające, aby zachować zdrowie? Wyzwaniem może być również śledzenie efektów swojej rutyny ćwiczeń. Jak ćwiczenia, które robisz wpływa na tętno i kalorii spalasz może być często tajemnicą. Fitness tracker jest rozwiązaniem tego frustrującego problemu. Fitness trackery to urządzenia, które nosisz wokół nadgarstka przez cały dzień. Śledzą one swoje ćwiczenia, tętno, codzienne kroki i więcej, aby upewnić się, że utrzymujesz styl życia, który jest dla Ciebie zdrowy.

Przeczytaj poniższe recenzje Fitness Trackerów, aby znaleźć odpowiedni dla siebie.

8. LESHP Waterproof Fitness Tracker

Ten inteligentny tracker fitness od LESHP jest gotowy, aby być przy Twoim boku, gdziekolwiek jesteś. Jest całkowicie wodoodporny. Jeśli pływasz okrążenia podczas noszenia tej opaski, urządzenie nie poniesie żadnych szkód. Nie ma znaczenia, czy robisz swoje ćwiczenia na lądzie lub w wodzie, to fitness tracker ma cię pokryte.

Fitness tracker ma wiele różnych funkcji, to jest bardzo wydajny. Opaska monitoruje sen, kroki, zużycie kalorii i wszelkie ćwiczenia, które wykonujesz w ciągu dnia. Rozpoznaje, kiedy śpisz, nie śpisz, chodzisz lub pracujesz przez rutynę cardio w celu najbardziej efektywnego śledzenia aktywności i dostarczania dokładnych danych. Bateria opaski wystarcza na bardzo długo. Jednak gdy się wyczerpie, wystarczy podłączyć ją do komputera lub portu USB, aby ją naładować i ponownie użyć.

SHOP NOW

7. NLSD Bluetooth Fitness Tracker

Ta wygodna, lekka opaska na rękę jest skutecznym trackerem fitness i modnym dodatkiem w jednym. Jest dostępny w wielu różnych jasnych, zabawnych kolorach, w tym czerwonym, żółtym, fioletowym i jasnoniebieskim, przedstawionym na zdjęciu powyżej. Opaska jest również dostępna w neutralnych odcieniach czerni, szarości i bieli.

Poza jego wygląd zewnętrzny, to fitness tracker jest bardzo dokładne. Monitoruje tętno, działa jako krokomierz, mierzy odległość, analizuje wzorce snu i wiele więcej. Opaska zapewnia również aktualizacje pogody w czasie rzeczywistym i synchronizuje się z telefonem komórkowym, aby powiadomić Cię o otrzymaniu połączenia lub wiadomości tekstowej.

SHOP NOW

6. DENISY Fitness Tracker

Ten tracker fitness wyposażony jest w baterię litowo-jonowo-polimerową i działa nieprzerwanie przez trzy do pięciu dni, zanim trzeba będzie go naładować. Jest również wodoodporny i może być całkowicie zanurzony w wodzie do trzydziestu minut bez uszkodzeń. Jeśli jesteś fanem camping, backpacking, lub uczestniczących w innych rodzajów ćwiczeń, które stawia cię z sieci na chwilę, ta opaska jest fitness tracker dla Ciebie.

Podczas noszenia opaska monitoruje tętno, rytm snu, ruch i inne parametry. Nie ma żadnych przycisków, a zamiast tego ma prosty, łatwy w użyciu wyświetlacz z interfejsem dotykowym.

SHOP NOW

5. AOKII Fitness Tracker

Ten fitness tracker automatycznie monitoruje tętno co piętnaście minut, rozpoznaje kroki, które robisz, odległość, którą poruszasz się i kalorie, które spalasz, i więcej. Dodatkowo, wszystkie te pomocne codzienne funkcje są realizowane całkowicie bezprzewodowo. Opaska może synchronizować się z Twoim telefonem komórkowym Apple lub Android i przesyłać dane do telefonu, abyś mógł je łatwiej przeglądać.

Ta opaska robi więcej niż tylko pozwala Ci wiedzieć, ile snu dostałeś w danej nocy. Głęboko analizuje Twój sen i informuje Cię o jego jakości po przebudzeniu, aby pomóc Ci nauczyć się, jak spać dłużej i lepiej każdej nocy.

KUP TERAZ

4. Fitbit Charge 2 Fitness Tracker

Ten tracker fitness od FitBit dogłębnie analizuje Twoje ćwiczenia, aby dać Ci znać w szczegółach, jak wpływają one na Twoje ciało i jak możesz je poprawić. Za każdym razem, gdy wykonujesz rutynę cardio, ćwiczenia siłowe lub jakikolwiek inny rodzaj treningu, opaska bierze pod uwagę tętno, jak również kalorie i tłuszcz, który spalasz, aby pomóc Ci zmaksymalizować każdy z Twoich treningów.

Wraz z monitorowaniem konkretnych treningów, ten fitness tracker również nadąża za codziennymi czynnościami, jak również. Przez cały dzień śledzi minuty, które jesteś aktywny, kroki, które robisz, odległość, którą pokonujesz, a nawet schody, które wspinasz. Wszystkie funkcje opaski współpracują ze sobą, aby pomóc Ci osiągnąć najzdrowszy styl życia, jaki tylko możesz.

KUP TERAZ

3. Fitbit Blaze Fitness Tracker

Ta opaska od FitBit to fitness tracker i inteligentny zegarek w jednym. Łączy się z GPS Twojego telefonu, aby pomóc Ci zaplanować swoje biegi i wybrać najlepszą dla Ciebie drogę. Podczas ćwiczeń opaska stale monitoruje tętno, nie wymagając żadnego rodzaju paska na klatkę piersiową, który utrudnia trening. Fitness tracker posiada również wbudowane treningi z instrukcjami krok po kroku, aby zmotywować Cię nawet wtedy, gdy czujesz się ociężały.

Poza funkcjami monitorowania kondycji, ta opaska ma wiele innych funkcji, jak również. Analizuje Twój sen i działa jak cichy budzik, gdy musisz się obudzić bez budzenia całego domu. Plus, to synchronizuje się ze smartfonem, aby umożliwić Ci kontrolować swoją muzykę i uzyskać teksty, połączenia i alerty kalendarza prosto z nadgarstka. Jest to również świetny tracker fitness dla dzieci.

SHOP NOW

2. Garmin Fitness Tracker

Wszyscy jesteśmy winni tego, że za dużo siedzimy w ciągu dnia. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy masz wolny dzień i czujesz się jak leniuch, niezaprzeczalnie zdarzają się dni, kiedy spędzasz na kanapie więcej czasu niż powinieneś. Ten tracker fitness firmy Garmin pomaga Ci pozostać aktywnym, ostrzegając Cię, abyś wstał i ruszył się, gdy zbyt długo siedzisz.

Ta opaska nie oczekuje od Ciebie bycia gwiazdą sportu, jeśli nią nie jesteś. Po prostu pomaga Ci robić to, co potrafisz najlepiej każdego dnia. Jednym z unikalnych sposobów ten fitness tracker pomóc osiągnąć swoje marzenia jest ustawienie spersonalizowanego fitness cel dla Ciebie każdego ranka w oparciu o przeszłość poziom aktywności i wzorców.

SKLEP TERAZ

1. Fitbit Alta Fitness Tracker

Ten fitness tracker automatycznie rozpoznaje, kiedy zaczynasz ćwiczyć i odpowiednio monitoruje Twoją aktywność. Śledzi również Twój sen i całodzienną aktywność, taką jak tętno i kroki, które robisz w ciągu dnia.

Ta opaska robi więcej niż tylko monitoruje Twoją aktywność fizyczną. Utrzymuje Cię również w stałym kontakcie, wyświetlając powiadomienia o połączeniach, wiadomościach tekstowych i kalendarzach, gdy tylko pojawią się w telefonie. Dodatkową zaletą jest bateria, która wystarcza na pięć dni ciągłego użytkowania, zanim trzeba będzie ją naładować.

SKLEP TERAZ

Tracker fitness może odmienić Twoje życie na więcej sposobów, niż Ci się wydaje. Kup fitness tracker, aby uzyskać wyższą jakość snu, uzyskać lepsze ćwiczenia i dostać się na drodze do szczęśliwszego i zdrowszego Ciebie.

Również może trzeba Fitness Tracker APP, można je znaleźć na iTunes Store dla IOS, i na Google Play dla Androida.