Strona główna > Strój sportowy dla kobiet > 6 wskazówek, jak zmaksymalizować komfort w domu

W tym momencie jesteś prawdopodobnie jak reszta świata, która spędza w swoich domach więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej. Twój dom jest teraz, gdzie nie tylko zrobić rzeczy, które zrobiłeś wcześniej; relaks, gotować, spać i tak dalej, ale także te funkcje, które kiedyś zrobić poza nim; pracy i edukacji dzieci, na przykład. Bycie w domu nie powinno być teraz uciążliwe z powodu tych rzeczy, nadal powinieneś móc nazywać swój dom swoim pałacem.

Niezależnie od rodzaju domu, w którym mieszkasz, jest on naprawdę Twój tylko wtedy, gdy czujesz się w nim komfortowo. Po długim dniu na zewnątrz, Twój dom jest miejscem, gdzie możesz opuścić gardę, zmyć makijaż, zrelaksować się, oddychać i odstresować. Powinnaś się w nim czuć jak w swoim osobistym zaciszu.

Zdjęcie: AdobeStock_243538437

Jeśli czujesz, że twój dom bardzo potrzebuje zmiany, aby uczynić go bardziej komfortowym, oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmaksymalizować jego komfort:

  1. Wyeliminuj bałagan

Kurorty i miejsca odosobnienia często czują się tak relaksujące, ponieważ są pozbawione bałaganu. Tak więc, jeśli twój dom jest pudełko pełne śmieci, to nie ma mowy, że masz zamiar czuć się zrelaksowany. Im mniej masz i im mniej wizualnego bałaganu możesz zobaczyć, tym czystsza i bardziej przewiewna staje się Twoja przestrzeń. W rzeczywistości, eliminując bałagan jest jednym z najlepszych i najtańszych sposobów, aby Twój dom był bardziej komfortowy.

Teraz, gdy spędzasz więcej czasu w domu, nie ma powodu, dla którego nie możesz dać swojemu domowi tak bardzo potrzebnego wiosennego sprzątania. Aby pomóc Ci, oto kilka wskazówek, które możesz zastosować, aby oczyścić bałagan:

  • Określ źródło pochodzenia bałaganu, więc można rozwiązać problem w jego rdzeniu. Na przykład, masz rachunki i papierkową robotę wszędzie. Teraz możesz zapisać się do papierowego rozliczenia, aby zmniejszyć liczbę fizycznego papierkowej roboty, która przychodzi. Dla tych, które są naprawdę koniecznością, wyznaczyć kosz lub szufladę na to, więc wszystkie są w jednym miejscu. (Proszę, zdejmij to z drzwi lodówki!).
  • Uporządkuj swoją szafę. Jeśli twoje ubrania i inne rzeczy nie "tryskają radością" dzisiaj, to prawdopodobnie nie będą jej tryskać w przyszłym roku. Jeśli są jakieś ubrania, których nie używałaś od roku, pozbądź się ich. Możesz je oddać lub podarować osobom, które znasz.
  • Szczególnie jeśli mieszkasz z dziećmi, może się wydawać, że uporządkowanie domu jest zadaniem niemożliwym. Ale dobrą techniką jest ustawienie timera na co najmniej dziesięć minut przed obudzeniem się dzieci lub zaraz po tym, jak położysz je do łóżka. Tamto sposób, ty możesz biegać wokoło domu i podnosić up cokolwiek który musi wracać swój właściwego miejsce, lub wyrzucać daleko od jakaś śmieci od dnia.
  • Dla wielkiego declutter lub wygoda tworzyć projekt ten rok, ty możesz także chcieć wymieniać twój starych materaców z zupełnie nowymi ones. To jest dobra inwestycja dla przyszłości, szczególnie gdy twój materac jest już obecnie w umieraniu. Reclaim The internet post na materacach musi przekonywać ciebie więcej że to jest dobra decyzja robić, zwiększać twój sypialni wygodnego poziom.
  1. Przynosi więcej świeżego powietrza w

Nie ma nic wygodnego w domu, który pachnie wilgocią lub jak jedzenie, które gotowałeś na obiad. Daj swojemu domowi odetchnąć - dosłownie.

Kiedy wiatr jest chłodny, a pogoda nie jest zbyt gorąca lub zimna, otwórz okna! Powinno się je czasem otwierać, a nie trzymać wiecznie zamknięte.

Kiedy wprowadzisz do domu świeże powietrze, będziesz mógł się lepiej zrelaksować i lepiej myśleć. Plus, to może także pozbyć się z domu cokolwiek wilgotnego powietrza, wilgoci, pleśni i zapachów, które mogły być uwięzione wewnątrz.

Ja jest szczególnie dobry robić to w terenach które często są wilgotni i mogą dostawać śmierdzący tak jak twój łazienka, pralnia i nawet twój kuchnia.

  1. Pomaluj swoje ściany na bardziej relaksujący odcień

Jeśli już masz chłodne, zrelaksowane odcienie na swoich ścianach, to dobrze dla Ciebie! Ale, jeżeli ty wciąż żyjesz w domu z jaskrawymi lub niełatwymi kolorami, to jest dobry projekt przemalowywać twój ściany.

Lżejsze kolory i te w bardziej neutralnych tonach mogą podnieść komfort domu. Plus, ja jest estetyczny przyjemny i jeżeli ty wybierasz nieść ten sam kolor przez dom spójność może być niezwykle pocieszający. To nie musiałoby czuć się jak tam są po prostu zbyt wiele kolorów i rzeczy na całym miejscu.

  1. Zainstaluj nowoczesne urządzenia i elektronikę

Spójrzmy prawdzie w oczy, podczas gdy opinia na temat gadżetów w domu może być podzielona, nie da się zaprzeczyć, że mogą one ułatwić życie w domu i uczynić je bardziej komfortowym.

Im więcej gadżet może zrobić dla Ciebie, tym mniej będziesz musiał zrobić sam. To może dać Ci więcej czasu z rodziną i czasu dla siebie

Na przykład, jeśli spędzasz godziny dziennie myjąc naczynia ręcznie, może to być czas lepiej spędzony gdzie indziej, inwestowanie w zmywarkę może uwolnić swój czas i zaoszczędzić wodę też.

Inni pospolici gadżety które mogą uśmierzać up chores dawać ciebie więcej wygodę w twój domu zawierają robota próżnia, powietrze purifier, karmowego procesor, elektrycznego chopper, powietrze frytkownica lub wolno gotować.

  1. Powieś zdjęcia rzeczy, które Cię uszczęśliwiają

To, co czyni ludzi szczęśliwymi, jest bardzo względne. Jeżeli ty masz małżonka i dzieci, then zdjęcia one w twój domu mogą robić twój domowi czują homier i wygodę. Poczujesz się jak w domu, w którym naprawdę mieszkasz.

Być może jesteś fotografem, więc śmiało, powieś swoje zdjęcia. Jeśli jesteś podróżnikiem, Twoje zdjęcia z podróży będą również świetnie wyglądać na ścianie pamięci.

Te małe ciekawostki z Twojego życia osobistego mogą mieć ogromny wpływ na zwiększenie ogólnego czynnika komfortu w Twoim domu, ponieważ to sprawia, że jesteś szczęśliwy.

  1. Wprowadź rośliny do wnętrza

Rośliny są korzystne dla Twojego zdrowia, ponieważ pomagają oczyścić powietrze wokół domu. Plus, są one estetyczne przyjemne zbyt.

Ponieważ rośliny wysysają dwutlenek węgla, który jest w powietrzu, mogą one pomóc dać swojej przestrzeni powiew świeżego powietrza. Rośliny mogą również wyglądać świetnie i pomóc wnieść świat zewnętrzny do środka i zapewnić atmosferę jak w spa lub odosobnieniu, aby zwiększyć poziom komfortu.

Wnioski

Twój dom nie powinien być twoim pudełkiem na stres. W rzeczywistości powinien być miejscem, do którego z przyjemnością wracasz. Niekoniecznie musi być największy i najbardziej luksusowy, byleby tylko było Ci w nim wygodnie. Zwłaszcza teraz, gdy regularne wyjazdy nie są łatwo dostępne, powyższe wskazówki mogą pomóc Ci sprawić, by Twój dom stał się Twoją własną, zbawienną przystanią. Od małych zmian, a do większych, można wziąć to jedna wskazówka na raz, aby doprowadzić swój dom do najbardziej komfortowy stan, że kiedykolwiek był w.