Strona główna > Strój sportowy dla kobiet > 7 wskazówek dotyczących stylizacji na imprezy weselne przed wielkim dniem

Istnieje tak wiele różnych wydarzeń, które muszą być planowane i uczestniczyć w prowadzeniu do swojego wielkiego dnia. Na początku, będziesz musiał poprosić ludzi, aby być w swojej partii ślubnej i zaplanować daty z partnerem i wedding planner. A potem są zakupy sukni, wieczory kawalerskie i panieńskie, rodzinne brunche i próbna kolacja.

W Stanach Zjednoczonych, około 2,3 miliona par bierze ślub każdego roku, co daje około 6,200 ślubów każdego dnia. To bardzo dużo zaślubin! I jeśli chcesz, aby Twój ślub wyróżniał się z tłumu, musisz podejść do swojego z innego punktu widzenia. Zamiast dnia ślubu, przeżyjcie ślub! (1)

Te wydarzenia i happeningi prowadzące do ślubu mogą być czasem nieco nużące, ale na koniec dnia chodzi o to, byście świętowali fakt, że wkrótce poślubicie osobę, którą kochacie. Możecie również dobrze się bawić i sprawić, że tygodnie poprzedzające ślub będą przedłużeniem tego dnia. Możesz się przebrać i mieć powracający temat, który będzie pasował do Twoich planów na dzień ślubu.

W tym poście znajdziesz pięć wskazówek dotyczących stylizacji na wszystkie wydarzenia weselne poprzedzające Twój wielki dzień.

Ubierz się tak, aby zrobić wrażenie

Dzień Twojego ślubu jest jednym z największych dni w Twoim życiu i każde wydarzenie, które do niego prowadzi powinno być tego odzwierciedleniem. Więc upewnij się, że ubierasz się na każdą okazję tak, jakbyś była w centrum uwagi, bo spójrzmy prawdzie w oczy - powinnaś być! Niezależnie od tego, czy wybierasz się na zakupy, na spotkanie z przyszłymi teściami na brunch, czy na przyjęcie weselne, wybierz kolory, które pasują do Twojego tematu ślubu i powiedz światu, że jesteś panną młodą.

Blade i pastelowe kolory mogą pomóc stworzyć wrażenie, że Twoja stylizacja jest budowaniem do noszenia tej białej sukni w wielkim dniu! Ale jeśli kolory Twojego ślubu są odważne, możesz znaleźć kolory rozwodnione, które nadal będą pasować. Na przykład, jeśli Twoim głównym kolorem jest głęboki burgund, możesz zamiast niego założyć delikatny róż lub blady róż.

Skoordynuj druhny i drużbów

Jedną z najbardziej wyjątkowych części uroczystości przedślubnych jest skompletowanie przyjęcia weselnego. Wraz z Tobą i Twoim partnerem, Twoje przyjęcie weselne powinno również wyróżniać się na tle innych. Ponownie, możesz podążać za schematem kolorów, dopasować akcesoria i zrobić więcej.

Innym świetnym pomysłem jest zorganizowanie zaproszenia na prezent dla druhen i drużbów, które mogą nosić przed ślubem, a nawet w wielkim dniu. Możesz kupić naszyjniki dla dziewczyn i spinki do mankietów dla chłopaków. Jeśli jest to coś, co przemawia do Ciebie, istnieje wiele różnych pomysłów tam. Aby dać swojemu Panu Młodemu trochę inspiracji, niech spojrzy na ten post w poszukiwaniu pomysłów.

Dopasuj się do swojego partnera

Każde wydarzenie, w którym bierzesz udział ze swoim przyszłym mężem lub przyszłą żoną powinno być okazją dla was dwojga, aby pokazać swoją jedność! W końcu największym i najlepszym powodem do zawarcia związku małżeńskiego jest miłość, a 9 na 10 Amerykanów z pewnością zgadza się z tym stwierdzeniem. Powinniście więc wykorzystać każdą okazję, aby wyrazić tę miłość i podzielić się swoim rozumem. (2)

Nie musisz nosić pasujących T-shirtów lub czegoś zbyt tandetnego, ale uzupełniaj się nawzajem, trzymając się schematu kolorów. Możesz nosić pasujące zegarki, biżuterię lub paski i krawaty. Jeśli Twój partner ma na sobie niebieski krawat, może możesz założyć niebieską sukienkę lub dodać niebieskie akcesoria do swojej garderoby.

Wszystko zależy od obrączki

Zanim pojawiła się sukienka i zanim pojawiła się obrączka, był pierścionek zaręczynowy. Świetnym sposobem na stylizację każdego stroju na dzień przedślubny jest zwrócenie uwagi na swój pierścionek zaręczynowy. Getting your nails done lub noszenie biżuterii komplementarne są tylko kilka sposobów można to zrobić.

Możesz dopasować wszystkie swoje inne biżuterię, aby uzupełnić swój pierścionek zaręczynowy, a nawet dopasować swoje akcesoria partnera do pierścienia, jak również. Jeśli twój pierścień ma żadnych kolorowych kamieni, że może również pomóc w wyborze schematu kolorów i tematu zarówno dla ślubu i pre-weselnych wydarzeń.

Nie upstage swoją suknię

Fajnie jest się wystroić, ale pamiętaj, że nie chcesz przesłonić wielkiego dnia! Chodzi o to, aby doprowadzić do wielkiej białej sukni, a nie przyćmić go. To niekoniecznie oznacza, że musisz trzymać się z dala od noszenia bieli. Czasami panny młode lubią nosić biały lub inny odcień, jak kość słoniowa, aby wskazać, że są panną młodą. Ładna biała sukienka do herbaty lub bluzka jest w porządku, ale po prostu trzymaj się z dala od sukni balowych.

Nie chodzi tylko o ubrania

Podczas gdy my skupiliśmy się na stylu w odniesieniu do tego, co można nosić, śledzenie tematu dla innych aspektów stylu wydarzeń przed ślubem może być dobrym pomysłem. Może to obejmować, kwiaty, ustawienia stołu na próbną kolację, przysługi dla gości i wiele innych. Na ryzyko brzmieć jak zepsuty rekord, stylizacja powinna być odbiciem motywu dnia ślubu lub schematu kolorów, który powinien być odbiciem Ciebie i Twojego partnera. Większość par wydaje średnio 2,460 USD na rzeczy takie jak wystrój, prezenty i papeteria. Więc dlaczego nie sprawić, by to się liczyło? (3)

Baw się dobrze!

Nie ma żadnych zasad, jeśli chodzi o estetykę stylu prowadzące do wielkiego dnia. Jest jednak ważna rzecz, aby pamiętać - bierzesz ślub! Ty i Twój partner zasługujecie na dobrą zabawę, nawet jeśli oznacza to, że chcesz się wystroić na każde wydarzenie lub nosić dżinsy i T-shirt lub cokolwiek, co pasuje do Waszych osobowości i jest reprezentacją Waszej miłości i partnerstwa.

Takeaway

Nieczęsto ludzie myślą o stylizacji wydarzeń przed ślubem, ponieważ przez większość czasu skupiają się na planowaniu wielkiego dnia, co jest zrozumiałe. Ale dodanie stylu i praca z tematem ślubnym i kolorystyką przed wielkim dniem może być świetnym sposobem na zabawę i przedłużenie ślubu z jednego dnia do kilku dni lub nawet tygodni! Najważniejsze wskazówki dotyczące stylizacji, o których warto pamiętać to: zawsze uzupełniaj swojego partnera, pokaż swój pierścionek zaręczynowy i zachowaj prostotę i elegancję, aby nie przyćmić swojej sukni ślubnej.

Referencje

  1. "Statystyki dotyczące ślubów w Stanach Zjednoczonych", Źródło: https://weddingdaysparklers.com/statistics-on-weddings-in-the-united-states/
  2. "8 faktów o miłości i małżeństwie w Ameryce", Źródło: https://www.pewresearch.org/fact-tank/2019/02/13/8-facts-about-love-and-marriage/
  3. "2021 WeddingWire Newlywed Report: EDYCJA COVID-19", Źródło: https://www.wedinsights.com/report/weddingwire-newlywed-report-covid